Slovanská beseda
české a slovenské fórum slovanských rodnověrců
FAQFAQ | HledatHledat | Seznam uživatelůSeznam uživatelů | Uživatelské skupinyUživatelské skupiny | RegistraceRegistrace | ProfilProfil | Soukromé zprávySoukromé zprávy | PřihlášeníPřihlášení

Predmet moc nevim jak nazvat

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Slovanská beseda -> Slovanské náboženství
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sylvia

PříspěvekZaslal: 21.05.2017 23:08    Předmět: Predmet moc nevim jak nazvat Citovat

Zdravim lidi
Tak zkracene. Rodice me pokrtili. Vyrustala jsem na jizni morave. Nikdy mi jaksi krestanstvi nic nerikalo. Prislo mi to divne pro me. I kdyz naprosto nesoudim jestli je nekdo krestan nebo hinduista. Kazdy ma svou cestu. Jak clovek roste mnoho lidi se pta: jsi verici nebo ateista? A podle toho si te zaradili. Jenze ja nebyla ani to ani ono. Citila jsem prirodu. Energii jeji pohyby apod. Nemam moc rada skatulkovani. Levicak-Pravicak...atak
Par poslednich let ziju na fantastickem miste zeme a citim jakkdyby vic a vic. Tvary, postaveni kamenu, jak se na me diva mrak nebo co mi nese vlna. koupila jsem par malickosti nahodne ktere ted se divam ze jsou symboly pohanstvi. Zni to asi divne. Ma nekdo neco podobneho? Dekuji za odpovedi
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Slovanská beseda -> Slovanské náboženství Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: