Slovanská beseda
české a slovenské fórum slovanských rodnověrců
FAQFAQ | HledatHledat | Seznam uživatelůSeznam uživatelů | Uživatelské skupinyUživatelské skupiny | RegistraceRegistrace | ProfilProfil | Soukromé zprávySoukromé zprávy | PřihlášeníPřihlášení

Dodržování témat

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Slovanská beseda -> Technické záležitosti
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vítoslav
Rodná víra - moderátor

PříspěvekZaslal: 13.10.2010 22:15    Předmět: Dodržování témat Citovat

Posledních několik příspěvků z tématu "Velesova kniha" jsem přesunul do tématu "Úvahy o slovanství" v Krčmě, protože jsem nevěděl, co jiného s nimi.

Chtěl jsem původně oddělit i diskusi o Skythech a Etruscích, ale ta je s tématem tak nešikovně prorostlá, že to vůbec nešlo. Tak bych prosil nadále toto téma nerozbíjet a o věcech, které s ním přímo nesouvisejí, diskutovat v náležitých sekcích.

Možná to může působit jako zbytečná buzerace, ale opravdu by bylo záhodno sekce a témata dodržovat, protože jinak tu nastane takový zmatek, že tu pak nikdo nic nenajde na svém místě.

Proto na to budu od nynějška více dbát a prosím účastníky diskusí, aby počítali s tím, že nesprávně vytvořeným příspěvkům, ve kterých bude bez vnitřní souvislosti probíráno více témat, hrozí smazání. Nesprávně zařazené příspěvky budu přesouvat bez upozornění.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Vítoslav
Rodná víra - moderátor

PříspěvekZaslal: 13.10.2010 23:09    Předmět: Citovat

Nakonec jsem tedy našel způsob, jak roztřídit i ty smíšené příspěvky o Skythech, Etruscích a Venédech. Ale i tak bych prosil pro příště už tu diskusi trochu lépe strukturovat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Korrak

PříspěvekZaslal: 13.10.2010 23:28    Předmět: Citovat

Já vím. Někdy se rozkecám moc do šířky - horizontálně.
Smile
Hlavně že to šlo nějak spravit.
citace:
Nakonec jsem tedy našel způsob, jak roztřídit i ty smíšené příspěvky o Skythech, Etruscích a Venédech. Ale i tak bych prosil pro příště už tu diskusi trochu lépe strukturovat.

Taky je zajímavý, kolik lidí která témata čte. Zatím vedou Skytové a Sarmati. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vítoslav
Rodná víra - moderátor

PříspěvekZaslal: 22.10.2010 16:43    Předmět: Citovat

Vážení diskutující, rád bych vás upozornil, že chybně zařazené příspěvky a příspěvky, které nemají souvislost s tématickým zaměřením tohoto fóra, budou od tohoto okamžiku bez upozornění a automaticky mazány. Proto vás žádám, abyste sami vaše chybně zařazené příspěvky přesunuli do náležitých témat, protože během soboty a neděle to tu pročistím. Prosím nezahlcujte toto fórum!

Taktéž nebudou tolerovány příspěvky obsahující osobní výpady a provokace. Takové věci prosím řešte přes "Soukromé zprávy". Za opakované porušování tohoto pravidla bude hrozit trvalý ban.
Vítoslav
Rodná víra - moderátor

PříspěvekZaslal: 24.10.2010 10:48    Předmět: Citovat

Jak jsem v pátek uvedl, provedl jsem pročištění tohoto fóra. Příspěvky, které neměly souvislost s tématickým zaměřením tohoto fóra, příspěvky chybně zařazené do tématů a příspěvky napadající a urážející jiný přispěvatele, jsem vymazal. Podobným způsob budu postupovat nadále. Pokud nechcete, aby vám příspěvky mizely, dodržujte tato pravidla.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Slovanská beseda -> Technické záležitosti Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: